Poradenstvo pri výbere čerpadla

Poradenstvo pri výbere čerpadla

Tím našich pracovníkov s vyše 25 ročnými skúsenosťami Vám ochotne poradií pri výbere vhodného produktu,  podľa vašich požiadaviek. Odbornosť, poradenstvo, servis a spokojnosť zákazníka je pre nás samozrejmosťou, ktorú od nás môžete očakávať ako aj  užitočné informácie a  dobré rady.

Pre stanovenie vhodného produktu je potrebné z Vašej strany mať  detailné údaje, ktoré nám umožnia spracovať dané informácie na základe ktorých Vám vieme správne odporučiť vhodný výrobok a riešenie k Vašej úplnej spokojnosti.

Je vhodné aby zákazník mal presné informácie o zdroji vody, hĺbke zdroja a jeho výdatnosti, poznať dopravnú výšku, informácie  o kvalite vody a jej zloženia. Pre správnu funkciu  výrobku Vám vieme navrhnúť  vhodnú filtráciu vody, ktorá zvýši životnosť čerpadla a chráni aj Vaše zdravie.  Je však potrebné aby ste mali urobený rozbor vody.

Konzultácie

V prípade problémov a ťažkosti s vaším doterajším systémom, Vám ho náš personál prekonzultuje, prípade navrhne možné riešenie a odstránenie nedostatkov. Našim zákazníkom ochotne poradíme. Ak však v prípade, že chcete využiť len naše konzultačné služby, tieto sú spoplatnené.