Firma UNITERM-TEAM, s.r.o oslavuje 30 rokov!

UNITERM-TEAM spol. s r. o. oslavuje 30 rokov !

História firmy sa začala písať 19.09.1994, teda dňom zápisu do obchodného registra. Pri vzniku firmy boli ľudia, ktorí v minulosti boli spätí so značkou SIGMA, svetovým výrobcom a predajcom čerpadiel a armatúr. Teda od svojho vzniku sa firma zamerala hlavne na predaj čerpacej techniky, ako pre priemysel, tak i pre domácnosť.

 

 

V snahe zabezpečiť požiadavky zákazníkov, firma postupne rozširovala ponúkaný sortiment v oblasti armatúr, elektromotorv, servoventilov, ložísk, tlakových a expanzných nádob, odvlhčovačov vzduchu, baktérii do odpadových vôd, úpravní vody, meracej a regulačnej techniky, šácht a ďalšie.

 

Postupne sa firma stala partnerom mnohých svetových výrobcov v oblasti čerpadiel a armatúr, ako je Pedrollo, Wilo, Grundfos, Ebara,Varem, Itap, Sigma a ABO valve … Toto partnerstvo umožňuje zabezpečiť taký rozsah ponúkaného sortimentu, ktorý plne pokrýva požiadavky zákazníkov od malej vodárničky na chaty až po veľké priemyselné projekty. Firma sa zameriava hlavne na obchodnú činnosť ale súčasne je schopná zaistiť aj kvalitný servis predávaného sortimentu.

Behom činnosti pracovníci firmy nadobudli mnoho odborných skúsenosti a môžu tak zákazníkom ponúknuť kvalitné, praxou overené produkty a služby na vysokej úrovni. Vedenie spoločnosti by pri tejto príležitosti rado poďakovalo všetkým, ktorí sa o úspešný rozvoj firmy zaslúžili. Teda nie len bývalým a súčasným spolupracovníkom, ale hlavne zákazníkom a obchodným partnerom a tešíme sa na ďalšiu dlhodobú spoluprácu.